O násFirma ŠNAJDR/Ambra působí na českém trhu od roku 1993. Zabýváme se návrhy a výrobou aranžerského zboží, výlohových sestav a pultových plat pro zlatnické prodejny. Velmi rychle se nám podařilo zaujmout přední místo mezi vyrobci prodejních pokladních stojanů na šperky v České republice. Zásluhu na tom má především odbornost, vysoká flexibilita a rychlost, s jakou dokážeme reagovat na potřeby zákazníků.
V současnosti vytváříme mimo zakázkovou výrobu širokou škálu originálních stojanů a zásobníků pro podporu prodeje a prezentaci Vašich šperků z nepřeberného množství moderních materiálů a jejich kombinací.

Co Vám nabízíme:
  • Zpracování kompletní počítačové dokumentace výlohové sestav ve 3 D programu Solitworks.
  • Produkci výrobků nejen čalouněných koženkou, semišem , ale i v kombinaci se dřevem,sklem a kartonem.
  • Kvalitní povrchové úpravy výrobků barvou a lakem ve vysokém lesku,mořením a jinými povlaky.
  • Maximální přizpůsobení výrobků identitě Vaší firmy.
  • Dodání a montáž našich produktů přímo ve Vámi vybraných prostorách.
  • Záruční a pozáruční servis na dodané výrobky, přečalouňování a jiné opravy námi dodaných ,nebo Vašich stávajících aranžérských potřeb.

Na úspěšném vzestupu firmy během její existence má nemalý podíl snaha o vysokou kvalitu a komplexní služby zákazníkům. Umíme navrhnout zajímavé kompozice ve variabilních sestavách a nové atypické výrobky přesně podle potřeb zákazníka.
Naším hlavním cílem je pomáhat Vám k dosažení vyšších zisků prostřednictvím prezentace Vašich výrobků co nejefektivnější formou. Těší nás, že se tímto způsobem můžeme podílet na Vašem úspěchu, protože Váš úspěch je pro nás důkazem, že to co děláme, děláme dobře.
Přesvědčte se sami a staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem.Zveme Vás na návštěvu naší stále expozice,kde si lze prohlédnout vzorkové sestavy a pultové výplňe.Převážnou část stojánků,které presentujeme na našich internetových stránkách,máme stále skladem,a lze si je okamžitě zakoupit.

Děkujeme Vám za Váš zájem a návštěvu naší presentace a těšíme se na případnou spolupráci.